O nas – Bista Standard
Bista Standard

Bista Standard dzięki ciężkiej i wytrwałej pracy zespołu specjalistów, kreujących nowe, doskonałej jakości produkty, uzyskała pozycję lidera na rynku producentów akcesoriów tytoniowych w Polsce.

Jeśli tutaj jesteś oznacza to, że chcesz nas bliżej poznać – a to informacja, która bardzo nas cieszy. W firmie Bista Standard cenimy sobie relacje z ludźmi, bo to oni tworzą nie tylko miejsce pracy, ale przede wszystkim naszą codzienność. Zakładając firmę mieliśmy jeden cel, aby było to miejsce, do którego ludzie będą przychodzić z energią i motywacją, niezależnie od tego czy wspólnie z nami pracują czy są naszym biznesowym partnerem. Z tego też względu od 17 lat towarzyszą nam wartości, które tworzą STANDARD naszej pracy.

Uczciwość, bo wierzymy, że prawda ma ogromną moc.
Zaufanie, bo bez niego nie ma sukcesu w biznesie.
Jakość, bo to podstawa dobrego produktu.
Odpowiedzialność, bo wiemy jak wiele od nas zależy.
Rozwój, bo pozwala nam być kimś lepszym.
Kreatywność, bo dzięki niej powstają wyjątkowe rzeczy.
Niezawodność, bo jesteśmy kimś na kogo zawsze możesz liczyć
i niezależność, bo jesteśmy ludźmi, którzy kochają wolność.

W dzisiejszym pędzie łatwo jest zapomnieć o najważniejszych rzeczach, właśnie dlatego tak ważne jest dla nas działanie w systemie work-life balance. Wiemy, że dzięki temu tworzymy atrakcyjne miejsce pracy dla każdego, kto spędza czas z rodziną, rozwija swoje kompetencje, czy poświęca się realizacji pasji. Takie podejście pozwoliło nam na zbudowanie międzynarodowej firmy, której zespół liczy ponad 230 osób, a produkty dostępne są w ponad 50 krajach.

Jesteśmy producentem akcesoriów tytoniowych i już od pierwszych dni dokładaliśmy wszelkich starań, aby tworzone przez nas produkty były nie tylko dopasowane do potrzeb naszych klientów, ale także charakteryzowały się wysoką jakością wykonania. Nasza firma – Bista Standard – powstała w czasach kiedy nie było żadnych ograniczeń. W 2003 jedyne co nas mogło zatrzymać to własna wyobraźnia. Dzięki temu przez 17 lat stworzyliśmy sześć autorskich marek: American Aviator, Silver Star, Ring, T&T, Discovery a przede wszystkim markę wiodącą – DARK HORSE. Nasze produkty dostępne są nie tylko w Europie, ale także w Australii, na Bliskim Wchodzie, czy w Stanach Zjednoczonych.

Jesteśmy dumni, że całość naszej światowej dystrybucji ma korzenie właśnie w Bydgoszczy – w mieście, z którym jesteśmy związani nie tylko biznesowo, ale także sentymentalnie.