Wczytywanie..
PL EN ES

Kontakt

Bista Standard Sp. z o.o.
ul. Smoleńska 29
85-871 Bydgoszcz
t: +48 52 360 71 15
t. +48 52 348 06 46
f:  +48 52 360 71 16
 
Sekretariat:
 Agnieszka Łenska
e: sekretariat@bista.pl
t:  +48 506 503 032
 
Dyrektor ds. Administracji i Zaopatrzenia. Prokurent:
 Zdzisława Kirkiłło-Stacewicz
e: biuro@bista.pl
m: +48 501 740 012
 
Dział eksportu i handlu:
Iwona Olkiewicz-Gorzycka - Dyrektor ds. Handlu i Exportu. Prokurent
e: iwona.olkiewicz@bista.pl
m: +48  505 080 082
 
Nadia Snihir
e: nadia.snihir@bista.pl
m. +48 508 406 201
 
Radosław Radziszewski
e. radoslaw.radziszewski@bista.pl
m. +48 509 543 401
 
Roger Cardona
e. roger.cardona@bista.pl
m. +48 508 405 903
 
Dział import-zaopatrzenie:
Łukasz Dranicki - Kierownik działu zaopatrzenia. Inżynier wsparcia produkcji
e: lukasz.dranicki@bista.pl
m: +48 513 012 227
 
Dawid Giersz
e. dawid.giersz@bista.pl
m. +48 509 542 792
 
Dział marketingu:
Karolina Brzozowska
e: karolina.brzozowska@bista.pl
m. +48 505 898 155
 
Dział logistyki:
Magdalena Jarzynka
e: magdalena.jarzynka@bista.pl
m. +48 508 406 202
Powrót

KONTAKT


bista

LOKALIZACJA

Bista Standard Sp. z o.o.
Smoleńska 29
85-871 Bydgoszcz

zobacz na mapie
bista

SZYBKI KONTAKT

t.  +48 52 360 71 15
f.  +48 52 360 71 16
e.       biuro@bista.pl

zobacz pełny kontakt